KONST / Litografier / Färglitografi 15792033
nr 1579 2033
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Sidensvansar. Signerad, numrerad 187/300. Färglitografi, bildmått: 27x42 cm, yttermått inklusive ram: 42x58 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:13:11
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
20 nov
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz